Blow Up Hall 5050

ul. Kościuszki 42, 61-891 Poznań(wielkopolskie)

tel. 500 161 674

r.grzybek@blowuphall5050.com

Miejsca noclegowe 44 miejsca noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
drink bardrink bar
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
sejfsejf
parkingparking
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 500 161 674, mail: r.grzybek@blowuphall5050.com
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Salka konferencyjna I (Pokaż) 43
35
24
2 Salka konferencyjna II (Pokaż) 43
35
24
3 Słodownia +1 (Pokaż) 450
250
200
4 Słodownia +2 (Pokaż) 450
250
200
5 Słodownia +3 (Pokaż) 450
280

Informacje

Awangardowy, efektownie zaprojektowany hotel, mieszczący się w zabytkowych zabudowaniach, należący do kompleksu Starego Browaru, prezentuje dzieła światowej sławy artystów. Każdy szczegół hotelu został zaprojektowany tak, by zapewnić jego gościom niepowtarzalne doznania. Blow Up Hall otrzymał nagrodę Top Hotel 2009 w kategorii Design dla najlepszych obiektów hotelowych w Polsce.
 
Hotel Blow Up Hall 5050 oferuje Państwu swoje przestrzenie, które są doskonałym miejscem na organizację wydarzeń biznesowych, od spotkań i szkoleń, przez konferencje, wydarzenia artystyczne oraz imprezy, do przyjęć i bankietów dla 700 osób.
 
Nad przygotowaniem i przebiegiem wydarzeń czuwać będzie nasz doświadczony zespół profesjonalistów, który na każdym z etapów realizacji będzie do Państwa dyspozycji.
 
Trzy poziomy sal głównych Słodowni, dwie salki konferencyjne, Restauracja, Bar oraz Hall są do Państwa dyspozycji, a ich możliwości pozwalają na elastyczne dopasowanie przestrzeni do potrzeb danego eventu.
 
Restauracja
Blow Up Hall 5050 ma wiele powodów do dumy. Jednym z nich jest bez wątpienia utrzymana w minimalistycznym stylu hotelowa restauracja. Specjalnością restauracji Blow Up jest kuchnia europejska przyprawiona szczyptą polskiej tradycji. Menu restauracji zawiera kompozycje smakowe, oparte na najwyższej jakości składnikach pochodzących od lokalnych dostawców. Doskonały świeży produkt to gwarancja czystej formy i bogactwa smaku. Na kartę win składa się kolekcja trunków na każdą okazję i nastrój. Znajdują się w niej wina różnych marek, gatunków i szczepów z różnych stron świata.

Voucher

Nasi partnerzy