Tydzień szkoleń marketingowych w Poznaniu

23-04-2018 Tydzień szkoleń marketingowych w Poznaniu

W dniach 23-27 kwietnia w Poznaniu odbędzie się tydzień szkoleń z marketingu organizowany MaxRoy.com i Sprawny.Marketing. W jego trakcie będzie można odbyć kompleksowe szkolania z 7 istotnych dla powodzenia w działaniach marketingowych tematów. Każdemu z nich poświęcony zostanie całodzienne szkolenie.

W czasie tygodnia dowiedzieć się będzie można jak efektywnie promować firmę z wykorzystaniem Google AdWords (także w wersji PRO, gdzie poznamy świat reklam sieci partnerskiej Google, YouTube czy Gmaila), jak znaleźć się wysoko w wyszukiwarce Google dzięki samodzielnie prowadzonym działaniom SEO i Link Building, jak za pomocą content marketingu tworzyć przystępne informacje, które zainteresują klientów i przyciągną ich uwagę do firmy czy jak korzystać z Google Analytics, by poznać lepiej odwiedzających witrynę. Rozwinięcie szkolenia Google Analytics PRO da szansę na poznanie zaawansowanych możliwości aplikacji pozwalających na poprawę skuteczności stron oraz zdobycie wiedzy na temat Google Tag Manager. Tematem szkolenia będzie też Facebook Marketing.

Nauczymy się jak odnaleźć się w systemie reklamowych serwisu, z którego korzysta już w Polsce 14 mln osób, z których aż 71% codziennie. Dowiemy się jak badać ich zainteresowania i preferencje tak, by lepiej targetować swoje reklamy. Podczas tygodnia szkoleń poznamy także metody wykorzystania internetu w marketingu małej i średniej firmy oraz dowiemy jak biznesowo korzystać z social media: Facebooka, Instagrama i liderów opinii, YouTube, LinkedIn, Snapchata i Twittera.

Organizatorzy Tygodnia szkolenia z e-marketingu prowadzą od 2004 r. i są pierwszymi certyfikowanymi trenerami Google w Polsce. W czasie swojej działalności przeszkolili już ponad siedem i pół tysiąca osób.

Szkolenia odbędą się w dniach 23-27 kwietnia 2018 r. w Concordia Design na

ul. Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. Rejestracja i ceny szkoleń na dostępne są na stronie https://sprawnymarketing.pl/szkolenia/poznan. 


Nasi partnerzy