Szkolenie ”Co lubi mózg„

08-04-2018 Szkolenie ”Co lubi mózg„

8 kwietnia w Poznaniu odbędzie się szkolenie “Co lubi Mózg - jak uczyć (się) szybciej, łatwiej, efektywniej”. Będzie poświęcone problematyce uczenia się w kontekście działania mózgu człowieka.

Podczas szkolenia poznamy lepiej działanie mózgu, proces uczenia się czy znaczenie dla nauki dobrego odżywiania, wody, snu, ruchu, tlenu, odpoczynku i nastroju. Dowiemy się, jaka jest specyfika procesu uczenia się dziecka, poznamy wpływ emocji na naukę się oraz nowoczesne metody nauki i zasady edukacji polisensorycznej. Zdobędziemy również wiedzę o motywacji, procesie zapamiętywania, koncentracji, mistrzowskim kole uczenia się, zgubnym wpływie stresu, lęku i oceny, nowoczesnych technologiach w kontekście mózgu dziecka, sile nawyku czy nauce przez zabawę.

Szkolenie prowadzi Krystyna Jacków — Sowa, terapeuta Integracji Sensorycznej, fizjoterapeuta i pedagog. Kierowane jest do nauczycieli, pedagogów, terapeutów, psychologów, terapeutów SI, studentów kierunków pedagogicznych i rodziców. Termin szkolenia to 8 kwietnia 2018 r. między 10:00 a 16:00 w Ośrodku Terapii i Wspierania Rozwoju BALANS na ul. Promienistej 30/1 w Poznaniu. Koszt szkolenia to 200 zł. Zapisy są możliwe pod numerem telefonu 506 157 302 lub mailowo (krysiasowa@tlen.pl).


Nasi partnerzy