Konferencja o Blockchain

03-03-2018 Konferencja o Blockchain

Nowość, jaką jest Blockchain, spowodowała otwarcie się całkiem nowego rynku. Można się spotkać z olbrzymią ilością informacji, z których jedne nazywają zjawisko przełomem, inne piramidą. To prawdziwy zalew pojęć takich jak ICO, tokeny, kryptowaluty, giełdy, trading, mining, arbitraż, startupy. Od ich znajomości i umiejętności wykorzystania zależeć może strata lub zarobek inwestora.

W zeszłym roku konferencja BlockchainHub okazała się sukcesem. W związku z tym jej organizator Global Investor Club zdecydował się zorganizować cykl wydarzeń, które pomogą zorientować się w zalewie nowych pojęć oraz oddzielić informacje prawdziwe od fałszywych. Konferencje mają za cel pomoc w tym, by zarabiać, a nie tracić na Blockchain. W skrócie, pomogą dowiedzieć się, jak to wszystko działa.BloclchainHuB skierowany jest do inwestorów, a jego celem jest edukacja w dziedzinie technologii Blockchain i rynku kryptowalut. Stara się przestrzec przed pułapkami i zachęcić do czerpania korzyści z nowego zjawiska. Adresatem serii konferencji są inwestorzy. Zaproszeni są liderzy rynku, instytucje, kancelarie prawne i podatkowe, giełdy oraz startupy. Wszystkie wydarzenia mają w dużej części kameralny charakter, bo, poza zdobyciem wiedzy, umożliwiają także rozmowę z prelegentami i zapoznanie się członkami Global Investor Club. W serii będą miały miejsce jeszcze dwie konferencje — w Poznaniu 3 marca 2018 oraz Warszawie 17 marca 2018. W ramach biletu serwowany będzie drobny katering. Cena wejściówek to 150 zł.

Partnerami wydarzenia są Fabryka i3, Microsoft, XMiner, Kryptoraport, BeatCoin, FXParkiet. Jeszcze nie wiadomo, gdzie odbędzie się wydarzenie. Wszystkie informacje będą dostępne na stronie https://blockchainhub.pl/ .


Nasi partnerzy