img

Sale konferencyjne na ponad 500 osób w Poznaniu

1. Centrum Konferencyjne Stadion Poznań (wielkopolskie)

Centrum Konferencyjne Stadion Poznań


Adres: ul. Bułgarska 17, 60-320 Poznań
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 12
Liczba miejsc noclegowych: 0

Stadion Poznań jest nie tylko miejscem sportowych emocji, ale również obiektem doskonale przystosowanym do organizowania wydarzeń biznesowych. Obiekt znajduje się w samym centrum Poznania w doskonałej lokalizacji z wygodnym dojazdem autem i środkami komunikacji publicznej. W ofercie dla biznesu znajdziemy tu 12 sal konferencyjnych, z których największa pomieści 500 osób. Dodatkowo na wynajem jest 30 mniejszych salek szkoleniowych, idealnych na organizację szkoleń czy spotkań biznesowych. Zaplecze konferencyjne jest świetnie wyposażone, posiada dobre oświetlenie, nagłośnienie oraz dostęp do urządzeń audiowizualnych. W obiekcie znajduje się duża restauracja serwująca dania pochodzące od sprawdzonej firmy cateringowej Taste of Style. Można w niej zamówić kompleksową oprawę kulinarną każdego wydarzenia organizowanego w centrum konferencyjnym.


2. Aula Artis w Poznaniu (wielkopolskie)

Aula Artis w Poznaniu


Adres: ul. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
Największa sala konferencyjna: 660
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 0

Aula Artis oferuje jedną z największych sal konferencyjnych w Poznaniu. To idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, eventu, koncertu oraz wydarzenia kulturalnego. W ofercie znajduje się duża sala z widownią, w której można pomieścić 660 osób. Dodatkowo obiekt posiada przestronne foyer, idealne do organizowania bankietów i przyjęć. Aula Artis oferuje dobrej jakości usługi cateringowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb organizatorów. Obiekt jest nowocześnie i komfortowo zaprojektowany, posiada świetne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do urządzeń audiowizualnych. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu na terenie całego obiektu. Aula Artis w Poznaniu to miejsce, w którym każda konferencja, event czy spotkanie biznesowe będzie można zaliczyć do udanych i zakończonych sukcesem.


3. Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (wielkopolskie)

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu


Adres: ul. Przybyszewskiego 37, 60-356 Poznań
Największa sala konferencyjna: 900
Liczba sal konferencyjnych: 3
Liczba miejsc noclegowych: 0

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu medycznego w Poznaniu znajduje się w dogodnej lokalizacji niedaleko centrum stolicy Wielkopolski. Obiekt służy nie tylko studentom oraz organizowanym na uczelni wydarzeniom naukowym. Możliwe jest wynajęcie przestrzeni konferencyjnej dla potrzeb biznesu, wydarzeń kulturalnych czy innego rodzaju eventów. W ofercie znajdują się trzy sale konferencyjne, które można dodatkowo ze sobą łączyć. Największa powierzchnia pomieści 900 osób. Przestrzeń konferencyjna jest nowocześnie zaprojektowana i wyposażona z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Sale konferencyjne są jasne, przestronne, klimatyzowane, posiadają profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie. Jest też dostęp do nowoczesnych urządzeń audiowizualnych, które ułatwiają poprowadzenie każdego spotkania.


4. Centrum Kultury Zamek w Poznaniu (wielkopolskie)

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu


Adres: ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań
Największa sala konferencyjna: 600
Liczba sal konferencyjnych: 10
Liczba miejsc noclegowych: 0

Centrum Kultury Zamek zlokalizowane na poznańskim zamku to wyjątkowe miejsce, w którym można zorganizować wydarzenie kulturalne, naukowe oraz biznesowe. W obiekcie znajduje się 10 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Można tu znaleźć miejsce na zorganizowanie dużego wydarzenia na kilkaset osób, jak i kameralnego spotkania biznesowego w niewielkim gronie. Największa sala konferencyjna pomieści 600 osób. Zaplecze konferencyjno-szkoleniowe jest komfortowo i kompleksowo wyposażone. Sale posiadają profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, a także nowoczesne urządzenia audiowizualne, które przydadzą się w trakcie spotkań branżowych. Organizatorzy konferencji mogą również zamówić catering z daniami kuchni polskiej i europejskiej, które będą świetnym uzupełnieniem wszystkich zorganizowanych na zamku spotkań. Duży wybór pomieszczeń, profesjonalna obsługa oraz świetna lokalizacja w centrum Poznania to gwarancja udanego wydarzenia.


5. Stary Browar w Poznaniu (wielkopolskie)

Stary Browar w Poznaniu


Adres: ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 4
Liczba miejsc noclegowych: 0

Stary Browar w Poznaniu to wyjątkowe miejsce o bogatek historii, które w umiejętny sposób łączy w sobie tradycję oraz nowoczesność. Obiekt został gruntownie zrewitalizowany i zaadaptowany na potrzeby centrum handlowego oraz konferencyjnego. W ofercie centrum biznesowego znajdują się cztery sale konferencyjne o różnej wielkości. W największej sali można zorganizować wydarzenie na 500 osób. Przestrzeń konferencyjna jest komfortowo wyposażona, posiada nowoczesne oświetlenie i nagłośnienie, a także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych i audiowizualnych, które są niezbędne do poprowadzenia wydarzenia na wysokim poziomie. Organizatorzy wydarzeń w obiekcie mają również możliwość zamówienia profesjonalnych usług gastronomicznych z serwisami kawowymi czy poczęstunkami dla uczestników imprez. Świetne położenie, efektowny obiekt i doskonale przygotowane wnętrza z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji, szkoleń, eventów oraz innych wydarzeń branżowych wymagających efektownej oprawy.


6. Teatr Wielki im. S. Moniuszki w Poznaniu (wielkopolskie)

Teatr Wielki im. S. Moniuszki w Poznaniu


Adres: ul. Fredry 9, 60-967 Poznań
Największa sala konferencyjna: 924
Liczba sal konferencyjnych: 2
Liczba miejsc noclegowych: 0

Teatr Wielki w Poznaniu zlokalizowany jest w zabytkowym, neoklasycystycznym budynku, który świetnie się prezentuje zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz. Pięknie wyposażone wnętrza, stylowe sale oraz bogate zaplecze to gwarancja udanej organizacji każdego wydarzenia. Choć teatr skupia się przede wszystkim na organizacji wydarzeń kulturalnych i artystycznych, to także doskonałe miejsce na konferencję, event czy inne większe wydarzenie biznesowe. W ofercie znajdziemy dużą, przestronną salę widowiskową na 924 osoby, a także przestronne foyer, w którym można organizować bankiety czy przyjęcia. Wszystkie pomieszczenia przeznaczone do organizowania dużych wydarzeń są kompleksowo wyposażone, posiadają profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie, klimatyzację, a także dostęp do zaawansowanych technologicznie urządzeń multimedialnych i audiowizualnych. Teatr Wielki to doskonałe miejsce dla organizatorów wydarzeń, którzy poszukują wyjątkowej oprawy, wysokiej klasy obsługi oraz miejsca, które na pewno pozostanie w pamięci uczestników spotkań.


7. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (wielkopolskie)

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu


Adres: ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań
Największa sala konferencyjna: 500
Liczba sal konferencyjnych: 1
Liczba miejsc noclegowych: 0

Gmach Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu znajduje się w samym centrum miasta, a więc jest zlokalizowany w pobliżu wszystkich atrakcji oraz doskonale skomunikowany. Uczelnia dysponuje dużą aulą na 500 osób, która wykorzystywana jest nie tylko na potrzeby studentów i wydarzeń naukowych, ale również dostępna na wynajem dla klientów z zewnątrz. Sala jest nowocześnie zaprojektowana, przestronna, jasna, klimatyzowana. Ma świetne oświetlenie z możliwością zaciemnienia, a także profesjonalne nagłośnienie. Do dyspozycji organizatorów wydarzeń branżowych jest szereg urządzeń audiowizualnych, które usprawniają poprowadzenie każdego spotkania. Organizacja wydarzenia w obiekcie o bogatych tradycjach naukowych z pewnością sprawdzi się w przypadku konferencji, eventów oraz innych większych imprez o charakterze biznesowym.
Data publikacji: 20.02.2020

Nasi partnerzy