img

Nowa jakość konferencji w Wielkopolsce – Hotel Sułkowski

www.hotelsulkowski.pl

Hotel Sułkowski jest trzygwiazdkowym obiektem zlokalizowanym w Boszkowie, który specjalizuje się w kompleksowej organizacji wydarzeń biznesowych i firmowych imprez integracyjnych. Obiekt wyróżnia się znakomitą lokalizacją, profesjonalnym podejściem do realizacji usług oraz doskonale przygotowaną przestrzenią konferencyjną.

Z myślą o klientach planujących przeprowadzenie spotkań biznesowych, Hotel Sułkowski przygotował funkcjonalne centrum konferencyjno-szkoleniowe o łącznej powierzchni 500 mkw. W jego skład w zależności o wybranego układu wchodzi od czterech do siedmiu sal, z których największa zajmuje 300 mkw. W hotelu możliwe jest zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników, a także innych uroczystości firmowych.

Wszystkie pomieszczenia konferencyjne obiektu posiadają dostęp do naturalnego światła, a w skład ich bogatego wyposażenia wchodzi nowoczesny sprzęt audio-wizualny, klimatyzacja, szybki internet oraz system kilkustopniowego zaciemnienia.

Dzięki wygodnej bazie noclegowej dla 159 gości w Hotelu Sułkowski możliwe jest przeprowadzenie nawet kilkudniowych wydarzeń firmowych. Tuż przy obiekcie znajduje się prywatna plaża nad jeziorem Dominickim, która stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku dla uczestników spotkań.

Nasi partnerzy

(C) 2018 salekonferencyjne.pl