img

Hotel Sułkowski – idealne miejsce na konferencje w Wielkopolsce

www.hotelsulkowski.pl

Hotel Sułkowski to obiekt wyróżniający się ogromnym doświadczeniem w organizacji wydarzeń biznesowych, profesjonalizmem, doskonałą lokalizacją oraz elastycznością cenową. Hotel należy do grona najlepszych ośrodków konferencyjnych w regionie Wielkopolski.

Centrum konferencyjne Hotelu Sułkowski obejmuje wielofunkcyjne, klimatyzowane sale konferencyjne, których łączna powierzchnia wynosi ponad 1000 mkw. Każde z 10 pomieszczeń wyposażone jest nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz wygodne meble, które zapewniają komfortowe warunki do pracy. Sale są w stanie pomieścić grupy od 180 do 290 uczestników. Profesjonalny personel obiektu dba o najwyższą jakość obsługi i dokłada wszelkich starań, by sprostać nawet najwyższym oczekiwaniom gości.

Kompleksowa oferta biznesowa Hotelu Sułkowski obejmuje także przygotowywanie imprez integracyjnych dla uczestników spotkań firmowych. Obiekt położony nad brzegiem jeziora umożliwia odpoczynek i regenerację sił nie tylko na hotelowej plaży, ale również w saunie, na basenie, kręgielni, drink barze lub korzystając z wielu innych atrakcji. Hotel dysponuje bazą noclegową dla 250 gości, dzięki której w obiekcie możliwe jest organizowanie nawet kilkudniowych wydarzeń.

Nasi partnerzy