img

Business Link Maraton – nowy obiekt w sercu Poznania już otwarty!

maraton.business.link

Na biznesowej mapie Poznania pojawił się nowy, wyjątkowy obiekt – Business Link Maraton. Kompleks o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 4 tysiące mkw stanowi idealną propozycje do organizatorów konferencji, szkoleń i wydarzeń firmowych, a także dla osób poszukujących nowego biura lub miejsca do pracy.

Business Link Maraton dysponuje trzema profesjonalnie wyposażonymi salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić od 6 do 50 osób. Pod koniec stycznia 2018 r. obiekt planuje udostępnić kolejne sale. Powierzchnia największej z nich pozwoli na organizowanie wydarzeń do 100 uczestników, zaś dwie mniejsze posłużą jako miejsce kameralnych spotkań do 8 gości.

Z myślą o ludziach biznesu, nowo otwarty kompleks przygotował również dodatkowe przestrzenie w postaci 143 indywidualnych biur oraz przeszło 50 miejsc coworkingowych. Ponadto obiekt dysponuje zielonymi tarasami umiejscowionymi na dachu, a także atrakcyjnym patio z fontanną, które pozwalają na wypoczynek i chwilę wytchnienia od pracy.

Business Link to sieć 15 prestiżowych obiektów zlokalizowanych w największych polskich miastach, które specjalizują się w udostępnianiu profesjonalnych przestrzeni dla klientów biznesowych. Obiekty umożliwiają organizację eventów branżowych oraz rozwój networkingu i mentoringu.

Nasi partnerzy